Archiv článků

Schůzky oddílu Lvíčata 2019/2020

Schůzky oddílu Lvíčata se konají každé úterý od 16:00 do 18:00 hodin. Oddíl je určen pro děti od 6 let věku. Sraz je v 16:00 před starou školou. Přijímáme nové členy, není nutné se nahlašovat předem, stačí rovnou přijít na schůzku a domluvit se s vedoucími.
Celý článek

První schůzka klubu Větrníček

První schůzka klubu Větrníček se  koná 19. 9. 2019, sraz v 16:00 hodin před starou školou ve Větřní. Více informací k první schůzce najdete v sekci Akce. Informace o klubu Větrníček najdete v sekci O nás / klub Větrníček.
Celý článek

Májová větrníkovská pouť

Spolek Větrníci pořádá v úterý 28. 5. 2019 Májovou větrníkovskou pouť. Všechny potřebné informace najdete na těchto stránkách v sekci Akce. Přijďte nás navštívit.
Celý článek

Plán akcí na rok 2019

Plán akcí na rok 2019 hledejte v sekci Akce. Upozorňujeme jen, že plán je odrazem našich představ a možností. Nemusí nutně býti odrazem představ a možností těch, kdo nám poskytují nejrůznější služby či pro náš nejrůznější dílčí věci zajišťují. Zkrátka a dobře, ve výjimečných případech může dojít v...
Celý článek

Návratky na letní tábor

Návratky na letošní letní tábor, které děti obdržely na schůzce oddílu Lvíčata, je potřeba odevzdat vedoucím oddílu nejpozději na schůzce 12. března 2019. Po tomto termínu obsazujeme tábor dalšími zájemci a mohlo by se stát, že na některého z členů nezbyde místo. Ve vlastním zájmu tedy...
Celý článek